Anonse seks

I zawsze będzie ,, Coś ,,, co Ją znowu Obudzi ,,,i to jest Dobre ,,, bo to gwarantuje Ci ,,, Rozwój ,,, Uwalnianie się z kolejnych Pułapek Umysłu ,,, a nie utknięcie w jakimś. 666 ,,, i ta gwiazda dawida (sekstagram!!!) ,,, to tak jakby komuś 6 bieg w samochodzie zablokować (wszystkie Nowsze modele mają 6 biegową skrzynię biegów ,,, lub 5 z zablokowaną szóstką ) ,,,, 🙂 😀 ❤ A zważywszy na to, że na Marsie przez długi czas brakowałoby rąk do pracy, raczej nikt nie miałby problemów ze znalezieniem tam zatrudnienia - pisze Elon Musk.”

Jednak ludzi, których byłoby na to stać, byłoby dostatecznie dużo, żeby to się stało chodzi stworzenie samowystarczalnego miasta - przyp. Każdy z was jest bogiem stworzenia, zapomniał tylko swej laski przemienienia. Czasami nawet stawiam go w oknie, żeby sąsiedzi mogli go podziwiać.

Czasem tam zaglądam, ale bez entuzjazmu….. wolę starych zwyczajach Słowian poczytać u Białczyńskiego i Rudaweb….. ale prawdę powiedziawszy i tak wszyscy kręcą się w kółko…. ,,, 🙂 ,,, tam niejaka Trixie B Lulamoon Jeszcze nie została Wybanowana 😉 z tego „Nowego Wspaniałego Świata” ,,,,( opisywał go Aldous Huksley ) ,,, właśnie w imię Wolności Słowa ,,, można wprowadzić Totalną Cenzurę 😉 😦 ,,, to nazywa się dziś Wartościami Europejskimi ,,,, A ja postanowiłam nieco pomilczeć zgodnie z Duchem Czasu 😀 …..jakby co i Amen….

Czy może teraz już nie bawisz się w ornitologa? Numer podawałem już dwukrotnie i pewnie gdzieś w gąszczu zaginął,ale nadal ani żaden Człowiek…….. ani nikt nie zadzwonił…

Podobne strony:

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu


Warto wspomnieć kosztach jakie
Po wprowadzeniu polityki jednego dziecka