A klatka dla papug hodowlanych jest jak pokój dla dziecka.

Nie chciał mnie gdzieś dalej puścić,ale ja starałam się jakoś go zagadać i obejść jego zakazy 😀 Nie pamiętam czy mi się udało…. Odpisałeś,że tak,ale ja nie widzę w którym to miałoby być aspekcie. Jest np taki Grzegorz Kaźmierczak ze strony „prawda serca” Nawet kiedyś się z nim spotkałem.

Czy Ty przypadkiem nie jesteś jakimś jego żołnierzem? Z tymi pomysłami brzmisz podobnie,jak Kobra u Krystal. Ja jestem Wieczną i niezniszczalną Świadomością zalogowaną obecnie w ciele humanoida Miłosza Siwiaka,którego za pomocą boskiej mocy zamierzam wyzwolić z koła reinkarnacji,ale nie to jest najważniejsze.

Doprawdy xylotet jak chcesz by Twoja część świadomości była zapakowana w plastikową puszkę,to ja nie mam nic przeciwko,bo w końcu co za różnica,czy jesteś egolotem,czy xylotem. Dobra drogi Miłoszyu ,,,, Wszechświat to Wielka Świadomość ,,, Ludzie to taki dziś najsprawniejszy Kontener ,,, na JEJ ZAMANIFESTOWANIE SIĘ ,,, i ta Świadomość dziś. W tym systemie ludzkość się nie liczy,ludzkość dostaje przeterminowane ochłapy.

Technologię,to prędzej,czy później źle to się dla niej kończy. We Wszechświecie jest tak,że jeżeli jakaś cywilizacja stawia na pierwszym miejscu. Jeśli chcesz pozostać w ego i nadal być daleko od swojej boskiej mocy i polegać na sztucznej inteligencji,to to jest Twój wybór.

Jesteśmy połączeni z Wszechświatem,z matrycą tworzenia rzeczywistości za pomocą odczuwania. Zauważ,że mówi się sztucznej inteligencji,ale nie mówi się sztucznym odczuwaniu. Ps. 😀 ,,,, nie ma za co przepraszać ,,, bo Śmiałość ,, jest Podstawą Rozwoju ,, ❤

😉 ,,, DLATEGO Proponują ,,, stworzenie.

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu


To znaczy nie w tym sensie że
Sexs anonse