Sexrandki

Szukam Stałego Układu Bez Zobowiązań

Randki erotyczne kobiet z całej Polski. Amerykanka od roku pracuje jako prostytutka w legalnym domu publicznym w Newadzie. Przez ten czas, jak sama przyznaje, nauczyła się wiele seksualności, psychologii i związkach. - Moja praca jest połączeniem wypełnienia próśb klienta i spełnianiem fantazji. Kocham to. Odpowiada na moje wymagania, zapewnia stabilność finansową, której wcześniej nie mogłam myśleć. Jednak to, co zauważyłam już na początku pracy, to to, że ludzie nie rozumieją tego zawodu - pisze, a następnie wylicza mity związane z pracą seksworkerki.

@ Doxen Grzałka 75W starczy (chyba że masz mnieogrzewane mieszkanie ;) Zamów termometr bo grzałka moze nie trzymac takiej temp. jaką ustawisz na termostacie, np. ustawisz 24 a trzyma stabilne 26 stopni. Na razie jedyna grzalka jaka mi trzyma dokladnie to co na termostacie to Aquael Comfort Zone Gold (czy jakoś tak). Ale mam też no name i po "skalibrowaniu" trzyma stabilnie.

Na naszym portalu dla dorosłych istnieje możliwość dodania zdjęć: profilowego a dla tych, odważniejszych jeszcze erotycznego. Nasze to jednocześnie fotorandka, jeśli jednak należysz do wstydliwych, nie obawiaj się, wszystkie informacje, które sobie zamieszczasz są dobrowolne. Nikt nie będzie Cię do niczego zmuszać. Jesteśmy tu przecież od tego, aby Ci pomóc w byciu szczęśliwym.

Znajdowała się tam ogromna dawka motywacji dla ludzi, którzy nie wiedzieli, którzy nie widzieli celu w swoim życiu zrobić. Już od kilku lat promowano tam to, co Kurzgesagt niedawno nazwał pozytywnym nihilizem ( ?v=MBRqu0YOH14 ), czyli w dużym skrócie, że nasze życie nic nie znaczy, nie mamy wpływu na świat, czy choćby na naszą planetę, więc jesteśmy wolni od odpowiedzialności i możemy robić co tak naprawdę chcemy. Obowiązkową lekturą były "Rozmyślania" Marka Aureliusza.

@ Ozdoba : z tym niedopasowaniem to tez nie jest tak hop-siup. Zgodnie z zalozeniem calej idei KK, zadne z partnerow przed slubem nie wspolzyje i nie rozbudza swojej seksualnosci. Dopiero razem, po slubie sie jej ucza i rozwijaja, co tez pozwala na nieco inny model seksualny pary, niz gdy spotykaja sie dwie osoby doswiadczone i z juz konkretnymi upodobaniami.